Neden Kafa Sesleri?

Kafa Sesleri, duygularımızın ve düşüncelerimizin sesi.

Hayat, zorlu bir mücadele. Aslında başı sonu olan bir yolculuk. Bizler de bu yolculukta iyi-kötü yaşam tecrübesi ediniyoruz, sorguluyoruz, anlamak istiyoruz. Ve aslında sürekli düşünüyoruz.

Bu nedenle “Kafa Sesleri – Asla Susmuyordu…” diyoruz. Kimi zaman sesleri susturabilmenin gerekliliğine inansak da onları sessize alırken bile “farkındalık” sahibi olmak gerek diye düşünüyoruz. Neyi niye susturmak istiyoruz? Biliyor muyuz?

Hayat boyu gelişime inanıyoruz. En önemlisi paylaşmak istiyoruz.

“Kafa Sesleri” olarak sosyal bilimlerden teknolojiye, sanattan gündelik yaşama ve profesyonel iş hayatına dair konuları kimi zaman yazarak kimi zamansa sohbet ederek ele alıyoruz. Böylece hem okumak isteyenlere hem de izlemek isteyenlere Blog Sayfamız ve Youtube Kanalımız üzerinden sesimizi duyurabiliyoruz 🙂

Aynı zamanda bildiğimiz yabancı diller doğrultusunda şarkı sözlerinin okunuşunu paylaşarak müzik evrenseldir diyoruz. Herkes söylesin, söylemek istediği şarkıyı bize iletsin, paylaşalım istiyoruz.

İlgi alanlarımız, yeteneklerimiz ve isteklerimiz doğrultusunda ortak paydada kesişebileceğimiz kişilerle toplumsal yaşama fayda getirebilecek, farkındalık oluşturabilecek gönüllülük esasına dayalı projeler geliştiriyoruz. Bu zamana kadar psikoloji, kişisel gelişim, sanat ve spor üzerine alanında uzman yakınlarımızla sohbetler ettik. Müzisyen arkadaşlarımızla proje geliştirdik.

Kafa Sesleri olarak bizi en çok mutlu eden ise; saygı ve sevgiyle yapılan yargısız sohbetler; karşılıksız paylaşılan bilgi birikimler ve samimiyetten doğan mutlu an’lar… Sesimizi duyurmak ve paylaşmak.

Siz de Kafa Sesleri’ nizi paylaşmak, önerilerde bulunmak veya sohbetlerimize katılmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.