Her Güne 1 Yeni Şarkı

Sevdiğimiz müzisyenlerin yeni çıkan şarkılarını hemen öğreniyoruz ve dinliyoruz. Peki, ya daha önce duymadığınız bir müzisyenin hiç duymadığınız bir şarkısı size hitap ediyorsa ve çok sevecekseniz? Her güne 1 yeni şarkı listemizde 7 güne 7 yeni çıkan yerli ve yabancı şarkıyı sizlere duyuruyoruz.

Keyifli dinlemeler.

1. Gün: Di*La Pulatsü – Dur Biraz

Yeni listemize aşık olma halini anlattığı yeni teklisi Dur Biraz’ ı çıkaran Di*La Pulatsü ile enerjimizi yükselterek başlıyoruz. Kısa zamanda dilinize dolanacağından eminiz 🙂

2. Gün: Su Soley – Hep Bi’ Tufan (Akustik)

Bu Yaz, Müebbet Hayalet ve Hep Bi’ Tufan şarkıları ile gönlümüzde taht kuran Su Soley, Gardrop ismiyle akustik bir albüm çıkardı. Albümden 2. video klibi sizlerle.

3. Gün: Batu Akdeniz – Katiller Cenazede

Her yeni şarkısında beğenen kitlesini arttırmayı başaran Batu Akdeniz’den yeni bir şarkı daha; Katiller Cenazede.

4. Gün: Can Bayrak – Hadi Gel

Nu disco – Indie pop tarzındaki dinlemesi keyifli yeni single yayınlayan Can Bayrak aynı zamanda İngilizce ve Türkçe sözlü şarkıları üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Merakla bekliyoruz 🙂

5. Gün: Mine Özgüle – Başıma Gelenlerin

2020 yılında Gerin Bedenim isimli single ile adını müzik yolculuğuna başlayan Mine Özgüle’ den yeni bir single daha; Başıma Gelenlerin.

6. Gün: Paul McCartney, Linda McCartney – 3 Legs

The Beatles efsanesinin bas gitaristi Paul McCartney yakın zamanda “McCartney III Imagined” isimli bir albüm yayınlamıştı. Ancak McCartney daha da yakın bir zamanda 1971 yılındaki albümü RAM’ den yeniden düzenlenen 3 Legs şarkısının full HD video klibini bizlerle buluşturdu.

7. Gün: St. Vincent – Down

Müziğe başladığı günden bugüne kadar birçok başarıya imza atmış olan St. Vincent’ ten yeni bir albüm geldi; “Daddy’s Home”. Yeni albümüne çektiği ilk video klibi Down ile bizlerle.

8. Gün geldiğinde yeni bir “Her Güne 1 Yeni Şarkı” listesiyle yeni bir haftaya başlıyor olacağız.

Şarkılarla görüşmek üzere.

Instagram sayfamıza buradan ulaşabilirsiniz.

Geçen haftanın listesine buradan ulaşabilirsiniz.